FSD89-20-Q
Panduit
Polypropylene insulated ferrules – single wire yellow DIN end sleeve, 2/0 AWG (70.0mm²) Wire Size, 0.79" (20.0mm) Pin Length.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +