EXB-V8V103JV
Panasonic
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD T/R
Description +
Search Keywords: EXBV8V103JV
  • Part No:
    EXB-V8V103JV
    EAR99
    5000
  • Case Size:
    1206
  • Power Rating per Resistor:
    0.063 (1/16) W
  • Resistance Value:
    10 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C