EXB-U38103JV
Description +
Search Keywords: EXBU38103JV
  • Part No:
    EXB-U38103JV
    EAR99
    5000
  • Case Size:
  • Circuit Designator:
    ISOL11402
  • Number of Resistors:
    411409
  • Number of Terminals:
  • Power Rating:
    N/A
  • Power Rating per Resistor:
    0.063 (1/16) W
  • Resistance Value:
    10 KOhm
  • Tolerance:
    511425%
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C