EXB-D10C564J
Panasonic
Res Thick Film NET 560K Ohm 5% ±200ppm/°C BUS 10-Pin 1206 Concave SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: EXBD10C564J
  • Part No:
    EXB-D10C564J
  • Resistance Value:
    560 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C