EXB-A10E332J
Panasonic
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 5% ±200ppm/°C BUS 10-Pin 2512 Concave SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: EXBA10E332J
  • Part No:
    EXB-A10E332J
    EAR99
    4000
  • Case Size:
    2512
  • Circuit Designator:
    BUS
  • Number of Terminals:
    10
  • Power Rating per Resistor:
    0.063 (1/16) W
  • Resistance Value:
    3.3 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C