EXB-38V684JV
Panasonic
Res Thick Film Array 680K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: EXB38V684JV
  • Part No:
    EXB-38V684JV
    EAR99
    5000
  • Case Size:
    1206
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    4
  • Power Rating per Resistor:
    0.063 (1/16) W
  • Resistance Value:
    680 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C