EXB-34V274JV
Panasonic
Res Thick Film Array 270K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 4-Pin 0606(2 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: EXB34V274JV
  • Part No:
    EXB-34V274JV
  • Resistance Value:
    270 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C