EXB-2HV433JV
Panasonic
Res Thick Film Array 43K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C ISOL Molded 16-Pin 1506(8 X 0602) Convex SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: EXB2HV433JV
  • Part No:
    EXB-2HV433JV
  • Resistance Value:
    43 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C