EXB-28V752JX
Panasonic
Res Thick Film Array 7.5K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: EXB28V752JX
  • Part No:
    EXB-28V752JX
  • Resistance Value:
    7.5 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C