EXB-24V754JX
Panasonic
Res Thick Film Array 750K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 4-Pin 0404(2 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: EXB24V754JX
  • Part No:
    EXB-24V754JX
    EAR99
    10000
  • Case Size:
    0404
  • Number of Resistors:
    2
  • Power Rating per Resistor:
    0.063 (1/16) W
  • Resistance Value:
    750 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C