ERZ-E11F112
Panasonic
ZNR Transient/Surge Absorbers - 1100V@1mA - 11mm Dia - Crimped Leads - -40 to 85°C - Tape
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +