ERZ-E11B271CS
Panasonic
ZNR Transient/Surge Absorbers - 270V@1mA - 11mm Dia - Crimped Leads - -40 to 85°C - Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +