ERT-J0EV334H
Panasonic
Thermistor NTC 330K Ohm 3% 2-Pin 0402 Surface Mount Solder Pad 4750K T/R
Description +
Search Keywords: ERTJ0EV334H
  • Part No:
    ERT-J0EV334H
  • Accuracy:
    ±3 %
  • Sensitivity Index:
    4750 K
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C
  • Resistance @ 25C:
    330k ohm
  • Dimension:
    1mm x 0.5mm x 0.5 mm