ERJ-XGNF3003Y
Panasonic
Res Thick Film 01005 300K Ohm 1% 0.031W(1/32W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R
Description +
Search Keywords: ERJXGNF3003Y
  • Part No:
    ERJ-XGNF3003Y
  • Resistance Value:
    300 KOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C