ERJ-T06J392V
Panasonic
Res Thick Film 0805 3.9K Ohm 5% 0.25W(1/4W) A±200ppm/A°C Pad SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: ERJT06J392V
  • Part No:
    ERJ-T06J392V
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    3.9 KOhm
  • Power Rating:
    0.25 (1/4) W
  • Tolerance:
    511364%
  • Case Size:
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C