ERJ-T06J121V
Panasonic
Res Thick Film 0805 120 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ƒA€A±200ppm/ƒA€A°C Pad SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: ERJT06J121V
  • Part No:
    ERJ-T06J121V
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    120 Ohm
  • Power Rating:
    0.25 (1/4) W
  • Tolerance:
    511364%
  • Case Size:
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C