ERJ-S1TF3301U
Panasonic
Res Thick Film 2512 3.3K Ohm 1% 1W A±100ppm/A°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: ERJS1TF3301U
  • Part No:
    ERJ-S1TF3301U
    EAR99
    4000
  • Resistance Value:
    3.3 KOhm
  • Power Rating:
    1 W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    2512
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C