ERJ-S08F3321V
Panasonic
Res Thick Film 1206 3.32K Ohm 1% 0.25W(1/4W) A±100ppm/A°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: ERJS08F3321V
  • Part No:
    ERJ-S08F3321V
  • Resistance Value:
    3.32 KOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C