ERJ-S06J102V
Panasonic
Res Thick Film 0805 1K Ohm 5% 0.125W(1/8W) A±200ppm/A°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: ERJS06J102V
  • Part No:
    ERJ-S06J102V
  • Resistance Value:
    1 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C