ERJ-S03J113V
Panasonic
Res Thick Film 0603 11K Ohm 5% 0.1W(1/10W) A±200ppm/A°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: ERJS03J113V
  • Part No:
    ERJ-S03J113V
  • Resistance Value:
    11 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C