ERJ-PB3B1003V
Panasonic
Res Thick Film 0603 100K Ohm 0.1% 0.2W(1/5W) A±50ppm/A°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +