ERJ-P08J914V
Panasonic
Res Thick Film 1206 910K Ohm 5% 0.667W(2/3W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: ERJP08J914V
  • Part No:
    ERJ-P08J914V
  • Resistance Value:
    910 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C