ERJ-P08D4123V
Panasonic
Res Thick Film 1206 412K Ohm 0.5% 0.667W(2/3W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: ERJP08D4123V
  • Part No:
    ERJ-P08D4123V
  • Resistance Value:
    412 KOhm
  • Tolerance:
    0.5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C