ERJ-B2AJ431V
Panasonic
Res Thick Film 0612 430 Ohm 5% 0.75W(3/4W) A±200ppm/A°C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: ERJB2AJ431V
  • Part No:
    ERJ-B2AJ431V
  • Resistance Value:
    430 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C