ERJ-3GEYJ245V
Panasonic
Res Thick Film 0603 2.4M Ohm 5% 0.1W(1/10W) -400ppm/°C to 150ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: ERJ3GEYJ245V
  • Part No:
    ERJ-3GEYJ245V
  • Resistance Value:
    2.4 MOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    -400 to 150 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C