ERJ-3EKF7502V
Panasonic
Res Thick Film 0603 75K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: ERJ3EKF7502V
  • Part No:
    ERJ-3EKF7502V
  • Resistance Value:
    75 KOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C