ERA-8AED3573V
Panasonic
Res Thin Film 1206 357K Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: ERA8AED3573V
  • Part No:
    ERA-8AED3573V
  • Resistance Value:
    357 KOhm
  • Tolerance:
    0.5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±25 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C