ERA-8AEB3743V
Panasonic
Res Thin Film 1206 374K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: ERA8AEB3743V
  • Part No:
    ERA-8AEB3743V
  • Resistance Value:
    374 KOhm
  • Tolerance:
    0.1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±25 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C