ERA-6EEB4021V
Panasonic
Thin Film Resistor, Chip, 0805, 1/10W, 0.1% 4.02K ohm, 25ppm, 7 inch reel
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +