ERA6ARB473V
Panasonic
Res Thin Film 0805 47K Ohm 0.1% 0.125W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +