- ERA-6AED331V
Description
Res Thin Film 0805 330 Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Search Keywords: ERA6AED331V
Supplier:Panasonic
Part No:ERA-6AED331V
5000 -
Resistance Value:330 Ohm
Power Rating:0.125 (1/8) W
Tolerance:0.5 %
Case Size:0805
Temperature Coefficient:±25 ppm/°C
Operating Temperature:-55 to 155 °C