ERA3AEB86R6V
Panasonic
Res Thin Film 0603 86.6 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +