ERA-2VRW1002X
Panasonic
Thin Film Chip Resistor - 10 kOhms ±0.1% - ±10ppm/K - 0402 - 0.1W - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +