ERA-2AED132X
Panasonic
Res Thin Film 0402 1.3K Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: ERA2AED132X
  • Part No:
    ERA-2AED132X
  • Resistance Value:
    1.3 KOhm
  • Tolerance:
    0.5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±25 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C