EEU-FS0J152LB
Panasonic
Cap Aluminum 1500uF 6.3V 20% Aluminum Cylindrical Can 5mm 1240mA 8000 hr 105°C Ammo Pack
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +