EEU-FR1H100B
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 10 µF - 50 V - 20% - 5 X 11mm - Radial - 5 mm - 250 mA - 5000h - 105°C.
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +