EEU-FR1E102E
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 1000uF 25V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 2180mA 10000h 105C Tape
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +