EEH-ZK1E271P
Panasonic
Cap Aluminum Polymer Hybrid 270uF 25VDC 20% (8 X 10.2mm) SMD 0.027 Ohm 2000mA 4000h 125C Automotive T/R
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +