EEH-ZF1H560P
Panasonic
Polymer Aluminum Electrolytic Capacitor - SMD - 56uF - 50VDC - 8mm Dia x 10.2mm - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +