EEH-ZC1V470V
Panasonic
Cap Aluminum Polymer Hybrid 47uF 35VDC 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 0.06 Ohm 900mA 4000h 125C Automotive T/R
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +