EEH-ZA1J560V
Panasonic
Cap Aluminum Polymer Hybrid 56uF 63VDC 20% (10 X 10.5mm) SMD 0.03 Ohm 1800mA 10000h 105C Automotive T/R
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +