EEH-ZA1J100V
Panasonic
Cap Aluminum Polymer Hybrid 10uF 63VDC 20% (6.3 X 6.1mm) SMD 0.12 Ohm 1000mA 10000h 105C Automotive T/R
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +