EEF-TX0E391RB
Panasonic
Conductive Polymer Aluminum Electrolytic Capacitor - 390uF ±20% - 2.0V - ESR: 3 mohm - SMD
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +