EEF-TX0D471RC
Panasonic
Conductive Polymer Aluminum Electrolytic Capacitor - 470uF ±20% - 2.0V - ESR: 4.5 mohm - SMD
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +