EEFLT0D331R
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 330uF 2VDC 20% (7.3 X 4.3 X 1.4mm) SMD 0.006 Ohm 3500mA 2000h 105C T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +