EEF-KZ0D561RE
Panasonic
Conductive Polymer Aluminum Electrolytic Capacitor - 560uF ±20% - 2.0V - ESR: 9 mohm - SMD
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +