EEF-CX0D471R
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 470uF 2VDC 20% (7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.015 Ohm 5100mA 2000h 105ƒA€A°C T/R
Description +
Search Keywords: EEFCX0D471R
  • Part No:
    EEF-CX0D471R
    3500
  • Family:
    CX
  • Dimension:
    7.3 x 4.3 x 1.9mm mm
  • Equivalent Series Resistance:
    0.015 Ohm