EEF-CT1A680R
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 68uF 10VDC 20% (7.3 X 4.3 X 1.4mm) SMD 0.04 Ohm 3200mA 2000h 105C T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +