EEE-FP1E471AL
Panasonic
Aluminum Electrolytic Capacitor - SMD - 470uF - 25VDC - Halogen-free - 10mm Dia x 10mm - Tape&Reel
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +