EEE-FP1C471AL
Panasonic
Aluminum Electrolytic Capacitor - SMD - 470uF - 16VDC - Halogen-free - 8mm Dia x 10.2mm - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +